Seçmeli Etkinlikler

Terakki Vakfı Okulları'nda temel jimnastik, bale, müzik ve yüzmeden oluşan ders dışı etkinlikler ile çocuklarımızın zihinsel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunulması amaçlanır.

Temel Jimnastik 

Vücudun fiziksel yapısını düzeltme ve geliştirme, estetik gelişimin ve bedensel ifadenin bir arada yaşandığı bu etkinlikte, ruh ve bedenin birbirini desteklediği ortak bir dil geliştirilir.

Bale

Klasik balenin temel pozisyon ve duruşlarını, vücut esnekliğine yönelik çeşitli bale egzersizlerini müzikle birleştirerek aynı zamanda müzik kulağının da gelişmesini sağlar.  Aynı zamanda çocuğun zihinsel ve ruhsal gelişimine katkı sağlayan bir etkinliktir.

Müzik

Müzik sanatına ilgi ve yeteneği bulunan okul öncesi çocuklarımıza bu sanatı sevdirmek, tanıtmak, kendilerini geliştirmelerini ve yeteneklerini erken yaşta keşfetmelerini sağlamak amacına yönelik verilen piyano keman ve solfej dersleridir.

Yüzme

Temel yüzme becerileri kazandırmak, motor gelişimine yardımcı olmak, suda yardım almadan ilerlemeyi sağlamak, su korkusunu yenmek amacıyla yapılan spor faaliyetidir.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım