Terakki İlkokulu - Tepeören

2018-2019 Öğretim Yılında Görev Yapacak Kadromuz

İlkokul Müdürlüğü

Fırat Güllü Müdür
Eda Caroline Gençel Müdür Yardımcısı (1.-2. Sınıflar)
Büşra Aydın Müdür Yardımcısı (3.-4. Sınıflar)
Ebru Karakaş Düzyol PYP Koordinatörü ve Zümre Başkanı
Canan Yertek Müdür Sekreteri


Sınıf Öğretmenleri
Asuman Başel 1.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Emine Fulya Ediz 1.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Yasemin Çağlar 1.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Yeşim Hazneci 1.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Fadime Taylan 1.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Berra Elbeyli 2.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Didem Çiçek 2.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Eylem Şahin 2.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Günseli Sevencan 2.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Banu Akgül 3.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Gülin Yıldız 3.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Hülya Konrat 3.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Melike Kutlu 3.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Belkıs Ertosun 4.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Devran Yıldırım 4.Sınıf Sınıf Öğretmeni
Gizem Ok Uluçay 4.Sınıf Sınıf Öğretmeni
İngilizce
Meltem Sarandal İngilizce Bölüm Başkanı
Gaye Alkuş İngilizce Öğretmeni
Hacer Akçakaya İngilizce Öğretmeni
Seda Saltadal İngilizce Öğretmeni
Ülker Çiğdem Dayan İngilizce Öğretmeni
Zeliha Çakıroğlu İngilizce Öğretmeni
Daniel Hutchinson İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Elizabeth Vittoria Mori İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Irene Baysal İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Lynne Cairns Yüce İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Dünya Dilleri
Yasemin Berin Eralp Püskül Almanca Öğretmeni
Elif Peker Şenel Fransızca Öğretmeni
Elif Feyzioğlu İspanyolca Öğretmeni
Fen Bilimleri
Ceylan Tuba Kılıçoğlu Fen Bilimleri Öğretmeni
Sosyal Bilgiler
Celal Köprübaşı Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Plastik Sanatlar
Ayşe Seda Ulusu Plastik Sanatlar Öğretmeni
Burcu Çakıroğlu Gürel Plastik Sanatlar Öğretmeni
Fidan Güneş Plastik Sanatlar Öğretmeni
Gülsüm Ergezer Plastik Sanatlar Öğretmeni
Linda Malksa Mete Seramik Öğretmeni
Tuğba Özer Stop Motion Animasyon Öğretmeni
Müzik
Ayhan Öztürk Müzik Öğretmeni
Duygu Karagöz Müzik Öğretmeni
Mustafa Dündar Müzik Öğretmeni
Yahya Egecan İnce Müzik Öğretmeni
Beden Eğitimi ve Spor
Beyhan Uğural Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Murat Kırbaç Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Pınar Nalçın Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Sabri Koray Pozam Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Bilişim Teknolojileri
Ekban Sarı Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Elif Yazıcı Bilişim Teknolojileri Öğretmeni
Özel Alan Uzmanları
Yıldız Yaman Örendil Drama Öğretmeni
Menderes Sargın Satranç Öğretmeni
Psikolojik Danışma ve Rehberlik
Osman Hakan Özpar Psikolojik Danışman
Özge Müşerref Tonğuç Psikolojik Danışman
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım