E-Bülten Üyeliği

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
KAPAT

Terakki Fen Lisesi - Levent

2016-2017 Öğretim Yılında Görev Yapacak Kadromuz

Fen Lisesi Müdürlüğü

Necdet Beken Müdür
Alpaslan Dartan Müdür Yardımcısı 
Ziya Bahtiyar Fen Projeleri Koordinatörü
Yeşim Irmak Bozkurt Uluslararası Projeler Koordinatörü
Ayşegül Erdöven Sosyal Etkinlikler Sorumlusu
Suzan Karaman Yurtdışı Eğitim Danışmanı
İlkay Hocaoğlu Müdür Sekreteri


Türk Dili Ve Edebiyatı Bölümü
Dilek Özçelengir Türk Dili Ve Edebiyatı Bölüm Başkanı
Ali Konbal Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Zahide Göktürk Türk Dili Ve Edebiyatı Öğretmeni
Sosyal Bilimler Ve Felsefe Bölümü
Fırat Güllü Sosyal Bilimler Ve Felsefe Bölüm Başkanı
Ahmet Gündoğan Tarih Öğretmeni
İkbal Gökdeniz Coğrafya Öğretmeni
Gamze Kanımdan Felsefe Öğretmeni
Çiğdem Şimşek Felsefe Öğretmeni
Bekir Özen Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Matematik Bölümü
Nermin Tuğ Matematik Bölüm Başkanı
Burhanettin Uysal Matematik Öğretmeni
Fatih Apaydın Matematik Öğretmeni
Fatih Ayan Matematik Öğretmeni
Fizik Bölümü
Bülent Büyükaydın Fizik Bölüm Başkanı
Onur Özkul Fizik Öğretmeni
Hande Gökdoğan Fizik Öğretmeni
Kimya Bölümü
Gülsen İncekara Kimya Bölüm Başkanı
Arzu Kırmızıoğlu Kimya Öğretmeni
Biyoloji Bölümü
Aynur Uludağ Biyoloji Bölüm Başkanı
Ferhat Yıldırım Biyoloji Öğretmeni
Orhan Korkmaz Biyoloji Öğretmeni
İngilizce Bölümü
Fulya Müldür Aktürk İngilizce Bölüm Başkanı
Asuman Bozçetin İngilizce Öğretmeni
Erdem Zeyrek İngilizce Öğretmeni
Sibel Weeks İngilizce Öğretmeni
Zeynep Kıvılcım Arslan İngilizce Öğretmeni
David Pooler İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Jane Chatterton İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Philip Bukur İngilizce Öğretmeni (Yabancı Uyruklu)
Dünya Dilleri Bölümü
Deniz Tuna Dalyancı Dünya Dilleri Bölüm Başkanı
Dilek Yürüyen Almanca Öğretmeni
İlgin Yenidoğan Almanca Öğretmeni
Beril Ülgen Fransızca Öğretmeni
Deniz Ertilav İspanyolca Öğretmeni
Plastik Sanatlar Bölümü
Can Maden Plastik Sanatlar Öğretmeni
İsmet Kaptıkaçtı Teknoloji ve Tasarım Öğretmeni
Müzik Bölümü
Aykut Yılmaz Müzik Bölüm Başkanı
Özlem Mutlu Müzik Öğretmeni
Beden Eğitimi Ve Spor Bölümü
Ayşegül Saraloğlu Beden Eğitimi Ve Spor Bölüm Başkanı
Bülent Ocak Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
İlhami Erdem Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Pınar Akay Beden Eğitimi Ve Spor Öğretmeni
Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi
Demet Uysal Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisi Koordinatörü
Asude Işık Tunca Danışman Psikolog
Yükselen İstengel Uzman Psikolojik Danışman
SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.