2021-2022 Aday Kayıt Bilgilendirme

2021-2022 eğitim yılında okulumuza kayıt başvurusu yapmak isteyen aday veliler Aday Kayıt Başvuru Formu üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Anaokulu ve İlkokul 1-3. sınıflar Başvuru Sırası Almak için Aday Kayıt Bilgilendirme

Anaokulumuz ve İlkokul 1, 2 ve 3. sınıflar için kontenjan dâhilinde başvuru sırasına göre öğrenci alınacaktır.

Anaokulumuz ve İlkokul 1, 2 ve 3. sınıf başvurularında başvuru işlemi başarıyla tamamlandığında ekranda başvuru sıra numarası görünecektir ve öğrenci başvuru sıra numarası ayrıca aday velinin belirtmiş olduğu e-posta adresine de gönderilecektir.

Anaokulumuz ve İlkokul 1, 2 ve 3. sınıflar için başvuru ve kayıt süreci hatırlatmalarını okumak için tıklayınız.

İlkokul 4. sınıf, Ortaokul Sınıfları ve Lise 10. Sınıf Aday Kayıt Bilgilendirme

İlkokul 4. sınıf, Ortaokul sınıfları ve Lise 10.sınıf için kontenjan dahilinde Düzey Belirleme Sınavı ile öğrenci alınacaktır.

Düzey Belirleme Sınavı
11 Haziran 2021 Cuma, saat: 14.00

Pandemi kısıtlamaları nedeniyle Düzey Belirleme Sınavı tarihlerinde değişiklik olması durumunda aday kaydı yaptıranlara bilgilendirme yapılacaktır.

 

Başvurular sadece

Aday Kayıt Formu

üzerinden alınmaktadır.

 

Okullarımız hakkında daha fazla bilgi için “Sık Sorulan Sorular” sayfamızı da inceleyebilir ya da “Bilgi Talebi Formu” üzerinden ilgili okul yöneticilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


    Lütfen formu göndermeden önce "Lise için Sıkça Sorulan Sorular" yazımızı okuyunuz.
     
     


    Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)