Sunum ve Atölye Çalışmamızla Uluslararası Yabancı Diller Konferansı’ndaydık

Tarih: 12.05.2017

Levent Yerleşkemizden Yabancı Diller Koordinatörümüz Matthew Benton ve English Language Teaching (ELT) Akademik Uzmanımız Burcu Çubukçu, Avrupa Dil Eğitimi Kalite Denetim Konseyi’nin (Evaluation and Accreditation of Quality Language Services – EAQUALS) 27 - 29 Nisan tarihleri arasında Letonya’da düzenlediği uluslararası yabancı diller konferansına sunum ve atölye çalışmasıyla katıldı.

Letonya'nın Riga şehrinde düzenlenen konferansta Avrupa Ortak Dil Öğretim Çerçeve Planı (Common European Framework for Language Learning – CEFR) yazar ve danışmanlarından Brian North ve Richard Rossner gibi konuşmacılarla farklı ülkelerden katılımcılar yer aldı.

Benton “Crafting a CEFR based Curriculum: A Turkish K12 Case Study” adlı bir sunum, Çubukçu ise  “Connecting Students to Learning: Differentiated Instruction” başlıklı bir atölye çalışması yaptı.

Haberin ayrıntılarını okumak için tıklayınız.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım