Terakki’de 3.Yaratıcı Drama Sempozyumu

Tarih: 20.02.2015

LEVENT

Terakki'nin 130 yılı aşan bilim, sanat, kültür alanındaki birikimini çevresiyle paylaştığı 130+ Projesi kapsamında ilkini 2011 yılında düzenlediği “Yaratıcı Drama Köprüsü” sempozyumunun üçüncüsü,“Diğer Sanatlar ve Yaratıcı Drama” temasıyla 28 Şubat Cumartesi günü gerçekleşiyor. Onur konuğumuz ise Prof.Dr.İnci San olacak.

Sempozyumun amacı, yaratıcı drama ve eğitim adına yapılan tiyatro uygulama örneklerini , diğer okullardaki öğretmen ve öğretmen adaylarıyla paylaşarak sanatla eğitim dünyası arasında yeni köprüler kurmak.

Tiyatro, dans, edebiyat, drama gibi farklı sanat alanlarına dair atölye çalışmalarının yer aldığı sempozyuma; İstanbul, İzmit, İzmir, Ankara, Bursa, Yalova, Sakarya ve Eskişehir illerindeki anaokulu ve ilkokul öğretmen ve öğretmenler adayları katılacak. Atölye çalışmalarının yanı sıra yuvarlak masa toplantısı ve yaratıcı drama kitaplığı ile katılımcılar deneyimlerini paylaşacak.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım