Terakkililer 4. Eğitim Teknolojileri Konferansı’ndaydı

Tarih: 05.04.2017

Her iki yerleşkemizden öğretmenlerimiz, 25 Mart Cumartesi günü düzenlenen 4. Eğitim Teknolojileri Konferansı’nda sunumlarını çeşitli okullardan gelen katılımcılarla paylaştı.

Kavram Meslek Yüksek Okulu ev sahipliğinde gerçekleşen konferansa öğretmenlerimiz Armağan Çıtak ve Nurhan Demirbilek Anaokulu Etkinliklerini Teknolojiyle Renklendirelim”, Ayfer Dürnel ve Özlem Çelik “5. Sınıflarda Kesirler ve Yüzdeler Konularını Bir De Bizden Dinleyin”, Damla Kukul “Bir Eğitim Materyali Olarak Stop-motion Animasyon”, Zeynep Tekbaş “Edebiyat Eğitiminde Mind Mapping ve eser Odaklı Çözümlemeler”, Eğitim Teknolojileri Uzmanımız Süleyman Sönmez “Eğitimde Yeni Gerçeklik Sanal ve Artırılmış Gerçeklik”, Murat Özkan ve Psikolojik Danışmanımız Meltem Erdinç Cingöz “İyi ki Varsın Teknoloji, Ama…”, Yeliz Aggül “Karikatür/Çizgi Roman Uygulamaları ve Matematik Eğitimindeki Uygulamaları”, Nalan Yıldırım ve Bahar Kalkanoğlu “Maddenin Yapısı ve Özellikleri 4D Tabanlı Tasarımı”, Ahmet İlkay Beder, Özlem Çelik ve Eğitim Teknolojileri Uzmanımız Berna Kaya “Matematiği Yeşil Ekranla Zenginleştirmek”, Berna Aslan ve Yasemin Gül Özlü “Öğretmenin Dijital Çantası”, Ayşenur Han ve Ekban Sarı “PYP ve Yenilikçi Yaklaşımların Bilişim Teknolojileri Dersinde Kullanımı” başlıklı sunumlarıyla katıldı.

Haberin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. 

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım