Kitap, Defter, Kırtasiye, Okul Forma ve Spor Giyim Satışı Hakkında Bilgilendirme

KİTAP-DEFTER-KIRTASİYE

Kitap, defter ve kırtasiye ihtiyaçlarınızı Terakki Vakfı Okullarına özel hazırlanmış terakki.okulsepeti.com.tr linkinden 19 Ağustos 2020 Çarşamba gününden itibaren temin edebilirsiniz.

Belirtilen linkte yer alan siteden okulunuzu ve sınıfınızı seçerek ihtiyaç listenize ulaşabilir, ürünleri inceleyebilir, satın alabilir, dilerseniz defter ve kitaplarınızı kaplatabilirsiniz.

OKUL FORMA VE SPOR GİYİMLERİ SATIŞI YAPILMAYACAKTIR

Okullarımızda Covid-19 önlemleri kapsamında “Okul Forma ve Spor Giysileri” nin bu yıl serbest bırakılmasına karar verilmiştir.

Cuma günleri uyguladığımız “Sınırlı Serbest Kıyafet Yönergesi” bu yıl her okul günü uygulanacaktır.

Bu nedenlerle önümüzdeki dönemde okul forma ve spor giyimleri satışı yapılmayacaktır.

SINIRLI SERBEST KIYAFET YÖNERGESİ

Terakki Vakfı Okulları ilke ve prensiplerine uygun, çağdaş, aşırıya kaçmayacak, okul sosyal hayatını olumsuz yönde etkilemeyecek ve okul hayatıyla uyumlu renk ve kumaşta kıyafetler giyilebilmesi amaçlanmaktadır.

 1. Üst giyim: kazak, t-shirt, sweatshirt, gömlek ve elbise giyilebilir. Uzun kollu veya kısa kollu olabilir. Askılı, kolsuz, şeffaf, aşırı bol veya aşırı dar olamaz.
 2. Alt giyim: pantolon, eşofman, etek, bermuda şort giyilebilir. Düşük bel, aşırı bol veya aşırı dar olamaz. Tayt giyilemez. Elbise, şort ve etek boyu diz kapağı hizasından kısa olamaz.
 3. Ayakkabı: Terlik, sandalet ve topuklu ayakkabı giyilemez.
 4. Okul içerisinde siyasi, dini veya belirli bir zümreyi temsil eden sembol, yazı, resim, şekillerin olduğu kıyafet, aksesuar, çanta, şapka vb. kullanamaz.
 5. Serbestlik sadece kıyafeti tanımladığından, makyaj yapmak, takı ve aksesuar kullanmak serbestlik tanımının dışında bırakılmıştır.

Kayıt Bilgi Talebi

Kayıt Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.
   
     5.sınıf ve 8.sınıf kontenjanlarımız doludur.
  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)