Levent Yerleşkemizde Lise ve Fen Lisesi Öğrencilerimiz 2024-2025 Eğitim Öğretim Yılı için Başkanını Seçiyor…

Lisemizde demokratik seçim sisteminin tüm unsurlarıyla uygulandığı “2024 – 2025 eğitim öğretim yılı Öğrenci Başkanı ve Yönetim Kurulu” seçim süreci 16 Nisan 2024 Salı günü başladı. Bu etkinlik, demokratik bir toplum düzeninin oluşturulması ve sürdürülmesi amacını taşıyan en önemli faaliyetlerden biri olarak kabul ediliyor. Her yıl artan bir coşkuyla karşılanan bu seçimlere öğrenciler büyük ilgi gösteriyorlar.

Öğrencilerimiz, 16 Nisan’da meclis toplantıları düzenleyerek “Öğrenci Başkanlığı” adaylık sürecini başlattılar. Başkan adayları ise 22 Nisan Pazartesi gününden itibaren ekipleriyle birlikte propaganda faaliyetlerine başladılar. Propaganda süresi 14 Mayıs’ta sona erecek ve yarışın galibi 16 Mayıs’ta belli olacak.

Öğrencilerimiz, sınıflarında çevrim içi olarak oylarını kullanacaklar.

Öğrenci Başkanlığı Adaylarımız ve Yönetim Kurulları
(Adaylar alfabetik olarak sıralanmıştır.)

Efe Mürteze (11B) ve ekibi
Defne Oktay (11D), Yağız Kutlubay (Fen11), Hamdi Arpacı (HzB), Ali Durukan (11C), Rana Çubukçu (11D), Bora Heriş (9I), Talya Genç (9E), Emre Kefkep (10C)


Ersel Can Gül (10B) ve ekibi
Ada Duru Dedeoğlu (9B), Gehan Naz Karadağ (Fen10), Sude Beyaz (11B), Ali Çınar Demir (11E), Defne Yıldız (11A), Çınar Ağgez (10A), Ali Sadi Yener (9G), Karan Gökalp (9C)

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)