Terakkili Gençler CERN’deydi

Her iki yerleşkemizden lise öğrencilerimiz, 29 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında fizik öğretmenleri eşliğinde İsviçre’nin Cenevre şehrinde yer alan Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi – CERN başta olmak üzere Bern ve Zürih gibi ülkenin önemli şehirlerini ziyaret etti. Programın her gününde farklı şehirlerin önemli yerlerini ziyaret eden öğrencilerimiz hem bilgi, birikim ve bakış açılarını genişletme hem de çeşitli bilimsel ve kültürel kazanımlar elde etme fırsatı buldu.

Beş günlük gezinin sonunda, öğrencilerimiz bilim ve kültür alanlarında derinlemesine bir deneyim yaşayarak, bilgi ve deneyimlerini artırdı. İsviçre’nin zengin bilimsel ve kültürel mirası sayesinde, öğrencilerimiz gelecekteki bilimsel ve kültürel başarıları için ilham alacakları bir yolculuk geçirdi.

Haberin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)