23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Levent Anaokulu olarak coşku ve neşeyle kutluyoruz! 18-22 Nisan haftası boyunca 23 Nisan’ın önemiyle ilgili Atatürk ve Çocuk konulu kitaplar okuduk, öğrendiğimiz marşlara eşlik ederek danslar ettik. Sınıf arkadaşlarımızla fikirlerimizi paylaşarak 23 Nisan konulu grup posterlerimizi oluşturduk ve diğer gruplar tarafından hazırlanmış olan poster sergisini ziyaret ettik. Tüm gruplardan arkadaşlarımızla okulumuz lise bahçesine yürüyüş yaparak 23 Nisan marşları okuduk. Tüm bu çalışmaların yanı sıra İngilizce, Drama ve Müzik öğretmenlerimizin hazırladığı bahçe etkinliğinde neşeli vakit geçirdik.

22 Nisan Cuma günü grup arkadaşlarımız ve öğretmenlerimizle eğlenceli müzikler eşliğinde dans edip oyunlar oynayarak Çocuk Bayramı’nın tadını çıkardık.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


    Lütfen formu göndermeden önce "Lise için Sıkça Sorulan Sorular" yazımızı okuyunuz.
     
     


    Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)