Terakkililere 5. SANSEV İstanbul Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali’nde Ödül

Tarih: 09.05.2017

5. SANSEV İstanbul Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali’nde Levent Yerleşkesi ilkokul 1. sınıf öğrencilerimizden oluşan, müzik öğretmenimiz Ezgi Özbey yönetimindeki koromuz “Sahne Estetiğinde Başarı”; İlkokul 4. sınıf ve ortaokul 5. sınıf seviyesinde öğrencilerimizin yer aldığı, Müzik öğretmenimiz Ceyhan Güvençer yönetimindeki koromuz “Entonasyon ve Homojenlikte Başarı” ödülü aldı.

Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde 4 - 7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen festivalde, 1. sınıf öğrencilerimiz, “Fransız Ninnisi”, “Bilmece” ve “Çocuktur Baharlar”  adlı eserleri; 4 ve 5. sınıf öğrencilerimiz, “And”, “Mustafa’m”, “Dünyayı Verelim Çocuklara” ve “Lo Scrivero Nel Vento” eserlerini seslendirdi. İki koromuza piyanoda müzik öğretmenlerimizden Fahri Pekiner; 4 ve 5. sınıf öğrencilerimizden oluşan koromuza gitarda Atakan Yörük ve flütte Umut Şengün eşlik etti.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım