Velilerimizle İletişimde Yeni Bir Platform

Tarih: 08.04.2016

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimiz, çalışmalarını 1964 yılından beri geliştirerek sürdürüyor. Günümüzde okul-ebeveyn işbirliği ve bu etkileşimi güçlendirecek çalışmalar önem kazanmakta. Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimiz de bu doğrultuda mikro sitesini (http://rehberlik.terakki.org.tr/) yeniden düzenledi. Bu yeni platformda hem servisimizin bakış açısını tanıyıp çalışmaları yakından takip edebilecek hem de sizler için hazırlanacak veya seçilecek makale, yazı, link, film önerileri ve kitap tanıtımları gibi içeriklere ulaşabilecek.

Çocuk ve gençlerle ilişkileri aydınlatan ve onların daha iyi anlaşılmasına yardımcı olacak içerikler, bu platformun en dinamik bölümü Bizden Size’de.

Bizden Size’nin Gelişim bölümünde psikolojik danışmanlarımızın ve bu alanın diğer değerli isimlerinin yazı ve röportajları; Okurken bölümünde kitap tanıtımları; Büyürken bölümünde çocukların okul öncesi dönemiyle ilgili yazılar; Linkler bölümünde kaynak olarak yararlanabileceğiniz web siteleri; Güncel bölümünde çocukların ve gençlerin hayatına girebilecek ve onları etkileyecek konulara ilişkin metinler; Çalışma Takvimi bölümünde Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimizin gelişimsel rehberlik anlayışı çerçevesinde yürüttüğü programların ana hatları ve Haberler bölümünde ise düzenledikleri etkinlikler yer alıyor.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım