Terakkili Öğretmenler 24. Sonbahar Öğretmenler Sempozyumu’nda Sunum Yaptı

Terakkili öğretmenler, 22 Ekim Cumartesi günü düzenlenen “24. Sonbahar Öğretmenler Sempozyumu”nda sunum yaptı. Türkiye’de 1997’den beri düzenlenen Sonbahar Öğretmenler Sempozyumu’nda anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisenin her seviyesiyle ilgili eğitim konuları sunumlar ve çalıştaylarda ele alınıyor.

ENKA Okullarında gerçekleşen bu yılki sempozyuma Tepeören Yerleşkemizden ortaokul Fen Bilimleri Öğretmenlerimiz Şenay Alnıkızıl ve Pelin Menekşe “40. Dakika Sonrası Fen Etkinlikleri”, Tepeören Yerleşkemizden lise Kimya Öğretmenimiz Aynur Hünerli Doğan ve Levent Yerleşkemizden lise kimya öğretmenimiz Seval Dikbaş “Araştırma Becerilerinin Gelişimine Alternatif Bir Yaklaşım: Orman Yangınlarının Hava Kalitesi Veri Tabanlarına Yansıması”, Levent Yerleşkemizden ilkokul Sınıf Öğretmenlerimiz Burcu Yaz ve Fidan Andaç “Boşluktan Doğaçlamaya”, Coğrafya Öğretmenimiz Ferhat Varol “Coğrafya Derslerini Yeniden Yapılandırma – İnteraktif Bir Ders Örneği”, Levent Yerleşkemizden anaokulu İngilizce Öğretmenimiz Serap Williamson, “How To Make More Interesting Google Slides Using High-Quality Images”, Tepeören Yerleşkemizden ilkokul İngilizce Öğretmenimiz Hüsna Arsoy “Learning Styles”, Levent Yerleşkemizden ortaokul Türkçe Öğretmenimiz Seda Ceyhan ve Türkçe Koordinatörümüz Gülsemin Kucba “Masallarda Ayrımcılık ve Toplumsal Cinsiyet”, Tepeören Yerleşkemizden anaokulu Psikolojik Danışmanımız Yelda Arslan “Süper Kahramanların da İhtiyaçları Var!” ve Tepeören Yerleşkemizden lise Bilişim Teknolojileri Öğretmenimiz Özge Alpaslan Kayıkçı “Yapay Zekanın Sosyal Fayda ve İnsanlığın İyi Olma Hali için Kullanımı” sunumlarıyla katıldılar.

Haberin ayrıntılarını buradan okuyabilirsiniz.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)