Terakkililer IBPYP Sunumlarını Yaptı, Mezun Oldu

Her iki yerleşkemizde haziran ayında anaokulu 6 yaş çocuklarımız, yıl boyunca gerçekleşen IBPYP disiplinler üstü temalar boyunca yaptıkları sorgulamaları, öğrenme ve gelişim süreçlerini yansıtan portfolyolarındaki çalışmaları ailelerine anlattı. İlkokul 4. sınıf öğrencilerimiz ise İlk Yıllar Programı’nın son yılında hazırladıkları İngilizce ve Türkçe sahne performanslarını okuldaki tüm topluluk üyelerine ve ailelerine sergileyip sunumlarını yaptı, ardından sertifikalarını alarak, IB İlk Yıllar Programından (PYP) mezun oldu.

Küresel sorunlara duyarlı, çözüm üretebilen ve sorgulayan bireylerden oluşan öğrenci grupları bu etkinliklerde, süreç içinde edindikleri bilgi, beceri ve tecrübelerini paylaştılar. Ayrıca öğrencilerimiz, farklı dillerde kendilerini ifade ederken sahip oldukları özgüven ve sürekli gelişen öz yeterlilik duygularını da görünür kılmış oldular.

Anaokulu 6 yaş öğrencilerimizin tüm fotoğraflarını görmek için tıklayınız.  

İlkokul 4. sınıf öğrencilerimizin tüm fotoğraflarını görmek için tıklayınız.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)