18 Ağustos 2022 Düzey Belirleme Sınav Sonuçları

18 Ağustos 2022 tarihinde Levent Yerleşkemizde gerçekleştirilen “Düzey Belirleme Sınavı” sonuçlarına göre kayıt hakkı elde eden aday öğrenci listeleri;

Hatırlatma : T.C. MEB Ortaöğretim Yönetmeliği gereği hazırlık sınıfı bulunmayan okulların 9, 10, 11 ve 12 nci sınıflarından hazırlık sınıfı bulunan okulların aynı sınıflarına nakil şartlarıyla birlikte yeterlilik sınavına bağlı olarak nakil yapılır. Bu kapsamda DBS sınavını kazanan ama hazırlık sınıfı bulunmayan okuldan nakil gelmek isteyen öğrencilere Hazırlık Yeterlilik Sınavı uygulanacaktır. Bu sınavda da başarılı olan öğrenciler kesin kayıt hakkı kazanır.

ÖNEMLİ NOT :

 1. Kesin kayıt işlemleri nakil döneminde gerçekleştirilecektir.
 2. İlan edilen liste alfabetik olarak sıralanmıştır ve KVKK gereği yalnızca ad ve soyadlarının ilk harfleri belirtilmiştir.
 3. Kesin kayıt işlemleri için öğrenci velisinin (anne veya baba) bizzat başvurması ve nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 4. Kazanan öğrencinin velisi okulumuza kayda gelmeden önce “KVKK” (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) gereği gönderilecek bilgilendirme e-postasında yer alan yönergeye göre işlem yapmış olması gerekmektedir.

İlan edilen listede yalnızca kazanan öğrenciler yer almaktadır.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce "Lise için Sıkça Sorulan Sorular" yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)