24 Nisan 2022 Düzey Belirleme Sınav Sonuçları

24 Nisan 2022 tarihinde Levent Yerleşkemizde gerçekleştirilen “Düzey Belirleme Sınavı” sonuçlarına göre kayıt hakkı elde eden aday öğrenci listeleri;

KAYIT TARİHLERİ VE İSTENEN BELGELER

Kayıt hakkı elde eden adaylar: 24 Nisan 2022 tarihinde yapılan “Düzey Belirleme Sınavı” kesin kayıt işlemleri, 27 – 29 Nisan 2022 tarihlerinde (üç iş günü), hafta içi 09.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

İstenen Belgeler

 • Öğrencinin nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi
 • Öğrencinin 1. dönem karne fotokopisi
 • Anne-Baba ayrı ise velayet belgesi

Kayıt Yeri

 • Öğrenci işleri

HATIRLATMA : Sınavda başarılı olarak kesin kayıt yaptıran öğrencilerimiz için 23 Haziran 2022 Perşembe günü, saat 10.00’da İngilizce ve 2. Yabancı Dil Düzey Belirleme Sınavı yapılacaktır. 

ÖNEMLİ NOT :

 1. İlan edilen listede asil olarak kayıt hakkı elde eden aday öğrenciler yer almaktadır.
 2. İlan edilen liste alfabetik olarak sıralanmıştır ve KVKK gereği yalnızca ad ve soyadlarının ilk harfleri belirtilmiştir.
 3. Kesin kayıt işlemleri için öğrenci velisinin (anne veya baba) bizzat başvurması ve nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 4. Kayıt hakkı elde eden öğrencinin velisinin okulumuza kayda gelmeden önce “KVKK” (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) gereği gönderilecek bilgilendirme e-postasında yer alan yönergeye göre işlem yapmış olması gerekmektedir.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce "Lise için Sıkça Sorulan Sorular" yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)