Öğrenciler 19. Gençlik Tiyatroları Festivalimizde Bir Araya Geldi

Bu yıl 26 - 31 Mayıs tarihleri arasında 19.sunu düzenlediğimiz Gençlik Tiyatroları Festivali’nde Emre Kınay Terakki Vakfı Tiyatro Ödülü'nü; Ali Poyrazoğlu Festival Onur Ödülü'nü aldı.

Nazım Hikmet’in “Kadınların İsyanı” oyununu sergileyen Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencileri “En iyi Toplululuk Ödülü”ne; Oldrich Danek’in “Savaş İkinci Perdede Çıkacak” oyununu sergileyen Kıraç IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri “Jüri Özel Ödülü”ne; Victor Hugo’nun “Sefiller” oyununu sergileyen Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri “En İyi Dekor Ödülü”ne; Musahipzade Celal’in “İstanbul Efendisi” oyununu sergileyen FMV Özel Erenköy Işık Lisesi ve Fen Lisesi öğrencileri “En İyi Kostüm Ödülü”ne; Victor Hugo’nun “Sefiller” oyununu sergileyen Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencileri “En İyi Işık Ödülü”ne; Kadıköy Anadolu Lisesi öğrencilerinden Burcu Cengi, Melike Durukan, Kıraç IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinden Cemal Çelik, Emrah Cambaz “En İyi Oyuncu Ödülü”ne layık görüldü. Festivalimizin övgüye değer oyuncuları ise FMV Özel Erenköy Işık Lisesi ve Fen Lisesi öğrencilerinden Berke Kuroğlu, Beste Bektaş, Kıraç IMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinden Şule Demir, Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencilerinden Yunus Eski oldu. Her zaman olduğu gibi ödül değerlendirmesine katılmayan Terakki oyuncuları performanslarını ödül gecesinde sergilediler.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım