Toroslar Sosyal Sorumluluk ve Doğa Eğitimi Projemiz

Lise öğrencilerimiz, Coğrafya öğretmenlerimiz Nezihe Ecevit, Başak Salimoğlu ve Sanat Öğretmenimiz John Dew ile birlikte 6 – 11 Haziran tarihleri arasında Niğde’nin Demirkazık, Çukurbağ ve Pınarbaşı köylerinde “Toroslar Sosyal Sorumluluk ve Doğa Eğitimi” adlı üç aşamalı bir proje gerçekleştirdiler.

Öğrencilerimiz, Cimbar Boğazı ve Emli Vadisi’nde Yrd. Doç. Dr. Cengiz Kayacılar’dan uygulamalı doğa eğitimi aldıktan sonra yanlarında getirdikleri çeşitli yardım malzemelerini köy çocuklarıyla paylaştılar.

Sanat öğretmenimiz John Dew ile “Arazi Eylem Öyküleri” konulu doğa ve sanatı bütünleştiren çalışmalar yapan öğrencilerimiz, doğa ve sanatın içiçeliğinin ve bunda insan faktörünün önemini kavradılar.

Bu proje ile öğrencilerimiz, hem öğrendikleri bilgileri deneyimlediler hem de doğaya uyum sağlama becerilerini geliştirdiler.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım