14 Nisan 2021 Düzey Belirleme Sınav Sonuçları

14 Nisan 2021 tarihinde Tepeören Yerleşkemizde gerçekleştirilen “Düzey Belirleme Sınavı” sonuçlarına göre kayıt hakkı kazanan aday öğrenci listeleri;

KAYIT TARİHLERİ VE İSTENEN BELGELER

Kazanan Adaylar: 14 Nisan 2021 tarihinde 5 ve 8.sınıflar için yapılan “Düzey Belirleme Sınavı” kesin kayıt işlemleri, 20.04.2021-27.04.2021 tarihleri arasında, hafta içi 09.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

İstenen Belgeler

 • Öğrencinin nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi
 • Öğrencinin karne fotokopisi
 • Anne-Baba ayrı ise velayet belgesi

Kayıt Yeri

 • Öğrenci işleri

HATIRLATMA : Sınavda başarılı olarak kesin kayıt yaptıran öğrencilerimiz için 21 Haziran 2021 Pazartesi günü, saat 10.00’da İngilizce Düzey Belirleme Sınavı yapılacaktır. 

ÖNEMLİ NOT :

 1. Kesin kayıt işlemleri için öğrenci velisinin (anne veya baba) bizzat başvurması ve nüfus cüzdanlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
 2. Kazanan öğrencinin velisi okulumuza kayda gelmeden önce “KVKK” (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) gereği gönderilecek bilgilendirme e-postasında yer alan yönergeye göre işlem yapmış olması gerekmektedir.

 

İlan edilen listede yalnızca kazanan öğrenciler yer almaktadır.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce "Lise için Sıkça Sorulan Sorular" yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)