İlkokul ve Ortaokulumuz Öğrenci Başkanını Seçiyor

İlkolumuz ve Ortaokulumuzda demokratik seçim sisteminin tüm öğeleriyle uygulandığı “Öğrenci Birliği ve Öğrenci Başkanlığı” seçim süreci 5 Ekim’de başladı.

Demokratik bir toplum düzeninin oluşturulması ve yaşatılması amacına yönelik etkinliklerin en önemlisi olarak görülen bu seçimlere öğrenciler her yıl artan bir coşku ile katılıyorlar.

Öğrencilerimiz, 11- 15 Ekim 2021 haftasında ise Bilişim Teknolojileri derslerinde sınıf temsilcilerini seçti ve 19 Ekim’de ilk meclis toplantılarını gerçekleştirerek;  “Öğrenci Başkanlığı” adaylık sürecini başlattılar.  Başkan adayları, 21 Ekim 2021 tarihinden itibaren ekipleri ile birlikte propaganda faaliyetlerine başladılar.

Başkanlık için propaganda süresi 28 Ekim’de sona erecek. Bu yarışın galibi, 5 Kasım’da belli olacak.

Öğrencilerimiz sınıflarında çevrim içi olarak oylarını kullanacaklardır.

Öğrenci Başkanlığı Adaylarımız ve Yönetim Kurulları
(Adaylar alfabetik olarak sıralanmıştır.)

 • Derin Alya Tükel (8C)

  Mustafa Yiğit Zergeroğlu (8C), Hamdi Kerim Dilaver (3C), Selin Ece Akkuş (2B), Eylül Büyükcan (8B), Nehir Gökdemir (2C), Özgür Duçe (8B), Eren Hacıömeroğlu (1A), Deniz Ela Abul (4C)


 • Ela Süzer (7B)

  Yağmur Şenyuva (7A), Eda Ceren Pekdemir (3C), Bulut Okutucu (4B), Ece Kükrekol (4C), Atakan Turut (5C), Eylül Beliz Üstek (5C), Suna Eribol (4B), Doruk Dingiloğlu (3B)


 • Ender Yeşilyurt (6B)

  Ali Emir Erol (6B), Gül Bahar Eroğlu (2A), Zeynep Sena Alişan (1C), Ali Leon Bawcutt (6C), Tibet Çakır (5B), Ali Ege Karaduman (5A), Zeynep Ada Koçyiğit (6C), Kaan Tarakçı (5B)


 • Ömer Efe Sertbaş (6A)

  Can Ağaçdiken (6A), Eda Dededağlılar (4D), Zeynep Bilgi (1B), Ahmet Barlas Dinçer (2A), İpek Köseler (3A), Güneş Erdem (3A), Zeynep Kasa (3B), Burak Kaya (4D)


 • Umut Utku Konukcu (7A)

  Ene Erişken (7B), Kerem Yıldırım (4A), Öykü Erkoç (2B), Can Şahin (1D), Oktar Bora Korzay (1A), Burçak Beren (4A), Kuzey İmral (5A), Beren Akgül (1B)
Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce "Lise için Sıkça Sorulan Sorular" yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)