Kitap, Defter, Kırtasiye, Okul Forma ve Spor Giyim Satışı Hakkında Bilgilendirme

Ders kitapları, defterleri, kırtasiye ürünlerini, Terakki Vakfı Okullarına özel hazırlanmış www.beyazadam.com/terakki linkinden 15 Ağustos 2022 Pazartesi gününden itibaren temin edebilirsiniz. Belirtilen linkte yer alan siteden okulunuzu ve sınıfınızı seçerek ihtiyaç listenize ulaşabilir, ürünleri inceleyebilir, satın alabilirsiniz.

Ürünler kargo ile belirtmiş olduğunuz adrese, alışverişinizden hemen sonra gönderilecektir. 250 TL üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmayacak ve ambalajı bozulmamış ürünleri iade edebileceksiniz.

Güvenli bir şekilde, kredi kartı / banka havalesi ile ödemenizi yapabilir, çeşitli bankalardan taksit imkânından faydalanabilirsiniz.

Okul forma ve spor giyimleri ise 22 Ağustos 2022 Pazartesi gününden itibaren Levent ve Tepeören yerleşkelerimizdeki mağazalarımızda satışa sunulacaktır.

 

Mağaza Çalışma Saatleri – LEVENT

(22 Ağustos – 10 Eylül 2022 tarihleri arasındaki günler için)

Hafta içi ve Cumartesi: 09.00 – 17.00


(12 Eylül Pazartesi günü ve takip eden günler için)

Hafta içi günler: 08.00 – 17.00

NOT: Mağazamız, 30 Ağustos 2022 tarihinde resmi tatil nedeniyle kapalı olacaktır.

 

Mağaza Çalışma Saatleri – TEPEÖREN

(22 Ağustos – 10 Eylül 2022 tarihleri arasındaki günler için)

Hafta içi ve Cumartesi: 09.00 – 16.15


(12 Eylül Pazartesi günü ve takip eden günler için)

Hafta içi günler: 08.00 – 16.15

NOT: Mağazamız, 30 Ağustos 2022 tarihinde resmi tatil nedeniyle kapalı olacaktır.

 

Ödeme / İade / Değiştirme İşlemleri

Mağazalarımız, iade işlemlerinde 4077 sayılı Tüketici Kanunu çerçevesinde hareket eder.

Mağazalarımızda satılan tüm ürünler ithalatçı veya üretici firmaların garantisi altındadır. Kullanıcıdan kaynaklanan hatalar garanti dışıdır.

Kredi kartlarına peşin veya taksit olanağının sunulduğu alışverişlerde satın alınan okul forma ve spor giyim ürünleri; kullanılmamış, hasarsız bir şekilde ve yeniden satılabilir durumda olmak koşulu ile iade edilmesi veya değiştirilmesi mümkündür.

Bu işlemlerin yapılabilmesi için; lütfen, faturanızı ve kredi kartı ile alışveriş yapmış iseniz; kredi kartınızı (ödeme için kullandığınız) ve harcama nüshasını (slip) yanınızda bulundurunuz.

Okullarımızın açılış günü olan 12 Eylül 2022 Pazartesi günü yaşanacak yoğunluk nedeniyle, iade/değiştirme işlemi yapılmayacaktır.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


    Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
     
     


    Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)