Öğretmenin değişen rolü Terakki ELT 2015 Konferansında Tartışıldı

Tarih: 23.02.2015

LEVENT

ELT (Terakki English Language Teaching) Forum ve Kariyer Günü'nde Türkiye’den ve dünyadan 300 yabancı dil eğitmeni, 21 Şubat Cumartesi günü buluştu.

Yabancı Diller Koordinatorlüğümüzün organize ettiği “21. Yüzyıl öğretim ve öğrenme teknikleri ile öğrenen öğretmen” temalı konferansta, 20. yüzyıl yabancı dil öğretmenlerinin 21.yüzyıl öğretim süreci ile ilgili kariyer deneyimleri ve geleceğin eğitim ortamı için alınması gereken önlemler tartışıldı.

Eğitimde teknoloji kullanımı ve yabancı dil öğretimi konularında uzman, İngilizce öğretiminde ‘Straightforward, Inside Out’  gibi okullarda yaygın olarak kullanılan kitapların yazarı ve bu yıl ‘Translation and Own-Language Activities’ adlı kitabıyla ‘The Duke of Edinburgh English Language Book Awards’ ödül alan konuşmacı konuğumuz Philip Kerr, yabancı dil öğretiminin yabancı dil öğrenimi haline dönüşmesini anlattı.

Haberin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım