Terakki Vakfı Kültür Merkezi 2

Terakki Vakfı Levent Kültür Merkezi (K2), her türlü donanıma sahip sahnesi, salonları, sanatçı odaları, aydınlatma ve ses düzeni, profesyonel ekibiyle Levent Yerleşkesinde yer alır.

Kültür Merkezimiz, gösteri ve etkinliklerimizin yanı sıra profesyonel tiyatrolar, okul tiyatroları, amatör toplulukların yer aldığı, sempozyum, seminer gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapar.

270 koltuk kapasiteli Kültür Merkezimizde 2 adet sanatçı soyunma odası ve 1 adet fuaye bulunur.

Salon 1

"Hareketli Koltuk Sistemi" ile her türlü dizayn yapılabilir veya tamamen boşaltılabilir. "Hareketli Işık Sistemi" ile salonun her noktası (sahne-salonun ortası/arkası vb.) planlanan projeye göre aydınlatma/ışık oyunları yapma olanağını sağlar. Toplam hareketli koltuk kapasitesi, 200. Salonun genişliği, 10.20 x 14.40 m.

Salon 2

10.35 x 7.20 m ebatlarında düz zemin olarak sunuma açılan salon; prova, seminer, konferans vb. gibi her türlü faaliyet, gerekli aksesuar (masa-sandalye, portatif sahne vb.) sağlanarak, ihtiyaca uygun şekilde düşünülmüştür.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım