Spor

Spor Merkezi

Günümüzde, modern teknoloji ve bilgi çağı bireylere pek çok kolaylık sağlarken, zihinsel ve bedensel aktivitelerini oldukça sınırlıyor. İnsanın beden ve ruh sağlığı açısından gelişimini sağlayan sporun önemi her geçen gün daha da artıyor.

Bireylerin düzenli bedensel aktivitelerle tanıştığı en önemli yerlerden biri de eğitim kurumları olarak ortaya çıkıyor. Okulöncesi eğitim ile başlayan bu süreç, yararlı bir alışkanlık olarak yerleşir ve ileri yaşlarda da çeşitli spor aktiviteleri ile devam ediyor.

Modern ve sağlıklı bir ortama sahip olan Terakki Vakfı Spor Tesisleri'nde, her yaş grubu için uygun spor programları mevcuttur. Öğrencilerimiz, konusunda uzman eğiticiler/antrenörler gözetimindeki spor programlarımıza katılabilirler. Bu programlar, kontenjan oranında, Terakki dışından öğrencilerin katılımlarına da açıktır.

Bilgi / İletişim

Tel: 0212 351 00 60 / 207 - 208

Faks: 0212 351 00 42

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım