Yüzme

Öğrencilerimiz suya adaptasyon, yüzme tekniklerine özgü nefes alma gibi konular ile yüzme öğrenmeye başlarlar.

2 - 4 Yaş Grubu (Çocuklar İçin)

Yüzme programımız çocuğun grup oyunları ile sosyalleşmesine yardımcı oluri spor aktivitelerinde ilk deneyimini yaşamasını sağlar. Bu program velinin çalışmalarında aktif rol alması nedeniyle çocuğun anne babasına karşı güven duygusunu da geliştirir.

Yüzme eğitiminin erken yaşlarda başlamasının temel nedenleri arasında suya adaptasyon sağlamak, temel yüzme becerileri kazandırmak, motor gelişimine yardımcı olmak, suda yardım almadan ilerlemeyi sağlamak, su korkusunu yenmek, kalp – dolaşım sistemini olumlu yönde geliştirmek vardır.

Detaylı bilgi ve broşür için tıklayınız.

5 - 15 Yaş Grubu

Yüzme eğlenceli bir spor olduğu gibi, hayat kurtaran sporların da başında gelir. Bu nedenle öğrencilerimiz, yarı olimpik yüzme havuzumuzda öncelikle suya adaptasyon, değişik kol çekişleriyle suyu kullanma, yüzme tekniklerine özgü nefes alma, değişik ayak vuruş teknikleri gibi konularda eğitim alırlar.

Detaylı Spor Okulu bilgi ve broşürleri için tıklayınız.

16 Yaş + (Yetişkinler İçin )

Yetişkinler, hafta içi Salı ve Perşembe günleri öğlen ve akşam grupları olmak üzere profesyonel antrenörler eşliğinde yeni başlayanlara temel yüzme becerileri kazandırma, yüzme teknikleri geliştirme, genel vücut kondisyonu kazandırma ve koruma alıştırmaları, su fobisini yenme, sakatlıklar sonrası rehabilitasyona yönelik özel yapılandırılmış çalışmalar yapar.

Detaylı bilgi ve broşür için tıklayınız.

SİZİ BİZ ARAYALIM

SİZİ BİZ ARAYALIM

Çocuğunuzu kaydettirmeyi düşündüğünüz okul aşağıdakilerden hangisidir?

Anaokulu
İlkokul
Ortaokul
Lise
Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.

Kaydettirmeyi düşündüğünüz okul yerleşkesi hangisidir?

Levent
Tepeören

Kaydettirmeyi düşündüğünüz sınıf hangisidir?

Terakki Vakfı ve Okullarından gönderilen her türlü haber, bilgi ve tanıtım içeriklerinden bu forma yazdığım elektronik ileti adreslerim aracılığıyla haberdar olmak istiyorum.
// sizi arayalım