Özel ve Geleneksel Günler

Özel gün ve kutlamalar, eğitim ve öğretimin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu kutlamalar sosyalleşmeyi, çocuklarımızın içinde yaşadıkları toplumsal değerlerin farkına varmayı, farklı kültürlere de saygı duymayı ve değer vermeyi teşvik eder.

Hoş Geldiniz Partisi

Okulumuza yeni başlayan çocuklarımızın ilk günlerindeki heyecanlarını paylaşmak, güven duygularını artırmak, diğer arkadaşlarıyla iletişimlerini başlatmak, onlara okulumuza “Hoş Geldiniz” demek amacıyla her eğitim yılının başında “Hoş Geldiniz Partisi” yapılır.

Cumhuriyet Balosu

Cumhuriyetimizin kuruluş yıl dönümü her sene anaokulumuzda coşkuyla kutlanır.

Yılbaşı Balosu

Yeni yılı karşılama coşkusunun ve heyecanının çocuklara yaşatılması amacıyla anaokulumuzda özel etkinlikler ve kutlamalar yapılır.

23 Nisan Çocuk Balosu

Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” anaokulumuzda bir hafta süren etkinlikler ve düzenlenen çocuk şenliğiyle coşku içinde kutlanır.

Terakki Dans Günü

Çocuklarımız, Terakki Dans Günü’nde dans aracılığıyla kendilerini müzik eşliğinde estetik olarak ifade eder, dansın evrenselliği içinde eğlenme şansı bulur ve yıl içindeki çalışmalarını eğitim yılının sonunda velilerine sergileme fırsatı bulurlar.

Yılsonu Resim ve El İşi Sergisi

Çocuklarımız, bireysel veya grup olarak çalıştıkları, temalara ilişkin iki veya üç boyutlu, farklı materyaller kullanarak oluşturdukları ürünleri “Sene Sonu Sergisi’nde arkadaşlarının, öğretmenlerin ve ailelerinin beğenisine sunarlar.

100. Gün Etkinlikleri

Çocuklarımız, okulların açıldığı ilk günden itibaren takvim çalışmasıyla kaçıncı günde olduklarını takip eder, 100. güne geldiklerinde ise matematik etkinleriyle bağlantılı çeşitli etkinlikler, projeler yapar ve koridorlarda sergilerler.

Güle Güle Partisi

Eğitim yılını eğlenerek kapatmak, çocuklarımızı bir üst kuruma uğurlamak için düzenlenen Güle Güle Partisi’nde müzikler eşliğinde oyunlar oynanırken keyifli vakit geçirilir.

Kayıt Bilgi Talebi

Kayıt Bilgi Talebi


    Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.
     
     


    Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)