Özel ve Geleneksel Günler

Cumhuriyet Bayramı

Cumhuriyetimizin kuruluş yıldönümü her yıl 29 Ekim’de büyük bir coşku ile kutlanır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Şenliği

23 Nisan okulumuzda her yıl büyük bir heyecanla kutlanır. Oyunlar, yarışmalar, tiyatrolar ve sergilerle zenginleştirdiğimiz şenliğimizde Öğrenci Birliği’miz yaptığı eğlenceli aktivitelerle coşkumuza renk katar.

Çevre Haftası

Okullarımızda; çevreye duyarlı bir kalkınmadan yana olan, çevrenin korunması ve geliştirilmesinde bireysel katkı ve katılımın önemine inanarak; çevresel değerlere sahip çıkan, doğal kaynaklardan faydalanırken tutumlu davranan, gün geçtikçe artan ve sınır tanımayan çevre sorunlarına ve yaşadıkları çevreye duyarlı öğrenciler ve gençler yetiştirmek için öğretim yılı boyunca çeşitli çalışmalar ve yılsonunda da “Çevre Haftası” etkinlikleri yapılır.

Kütüphane Şenliği

Kitap stantları, resim sergileri, tiyatro oyunları, müzik dinletileri, yazar söyleşileri ve birçok keyifli etkinlikle kutlanan bu haftada öğrencilerimiz, kitapların dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkarlar.

Avrupa Diller Günü

İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerinde interaktif sunumlar, posterler ve şarkılar hazırlanır. Çalışmalar keyifli bir ortamda sunulur.

Dünya Çocuk Hakları Günü

Çocuk Hakları Programı çerçevesinde planlanan etkinliklerle, gün anlam ve önemine uygun olarak kutlanır.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


    Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
     
     


    Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)