Farklılaşan derslere ve ihtiyaçlara uygun hazırlanan atölye ve sınıflarımızla İlkokulumuz, öncü bir eğitim kurumu olma özelliğini sürdürür. İlkokulumuzda 4 seviyede 33 sınıf vardır. Öğrencilerimiz sınıf seviyelerine uygun olarak planlanmış oyun alanlarında teneffüslerini yapar ve farklılaştırılmış atölye ve sınıflarda eğitimlerine devam ederler. Bu atölyeler arasında plastik sanatlar bünyesinde stop motion animasyon atölyesi, çizgi film atölyesi ve içinde seramik fırını olan seramik atölyesi bulunur. Müzik eğitiminde 3. sınıftan itibaren öğrencilerimiz perküsyon, çello, gitar, keman, solfej sınıf ve stüdyolarında farklı müzik branşları için eğitim almaya başlarlar. Beden Eğitimi ve Spor derslerimiz için spor salonlarımızın yanı sıra yapay kaya tırmanışı duvarımız, yüzme havuzumuz, masa tenisi ve jimnastik salonlarımızla farklı yetenek ve ilgi alanlarını destekleyen çalışmalar yapılırken sanat yoluyla kendini ifade etmek isteyen öğrencilerimiz için yaratıcı drama sınıflarımız, okuma becerisinin gelişmesi ve desteklenmesi amacıyla oluşturulmuş okuma odalarımız, ulusal ve uluslararası projelerin yürütüldüğü, öğrencilerimizin aktif olarak yer aldığı deney, gözlem çalışmalarını yürüttüğümüz ve bilimsel süreç becerilerini geliştirdiğimiz fen laboratuvarımız, gelişen teknoloji ve iletişim çağına yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz için oluşturulmuş bilişim teknolojileri laboratuvarlarımızda ve satranç sınıflarımızda öğrencilerimize günümüzün ve geleceğin gerektirdiği beceriler kazandırılır.

İlkokulda Yaşam

 • İlkokulda gün saat 07.50’de sınıf öğretmenlerinin öğrencilerini sınıflarında karşılamalarıyla başlar.
 • Öğrencilerimiz saat 08.40- 08.55 (çarşamba günleri 08.40-08.50) aralığında kahvaltılarını yaparlar.
 • İlk dersten itibaren öğrencilerimiz, günlük program içerisinde yaratıcı dramadan satranca, matematikten İngilizceye birçok alanda çalışmalar yaparlar.
 • Sabah programındaki 5 dersin ardından pazartesi, salı, perşembe ve cuma günleri saat 12.05-12.50 arası, çarşamba günleri ise 12.00-12:35 saatleri arası öğle yemeği zamanıdır.
 • Öğleden sonra programı pazartesi, salı, perşembe ve cuma günleri saat 12.50, çarşamba günleri ise 12:35 (6. ders) ile başlar.
 • 7. ve 8. ders arası ara öğün zamanıdır.
 • Okul yaşantısı pazartesi, salı, perşembe, cuma günleri saat 15.15’te, çarşamba günleri 15.45’te sona erer.
Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)