Özel ve Geleneksel Günler

Özel gün ve kutlamalar, eğitim ve öğretimin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu kutlamalar sosyalleşmeyi, çocuklarımızın içinde yaşadıkları toplumsal değerlerin farkına varmayı, farklı kültürlere de saygı duymayı ve değer vermeyi teşvik eder.

Hoş Geldiniz Partisi

Okulumuza yeni başlayan çocuklarımızın ilk günlerindeki heyecanlarını paylaşmak, güven duygularını artırmak, diğer arkadaşlarıyla iletişimlerini başlatmak, onlara okulumuza “Hoş Geldiniz” demek amacıyla her eğitim yılının başında “Hoş Geldiniz Partisi” yapılır.

Cumhuriyet Balosu

Cumhuriyetimizin kuruluş yıl dönümü her sene anaokulumuzda, hafta boyunca yapılan etkinliklerle, coşkuyla kutlanır.

Yılbaşı Balosu

Her alanda yeni başlangıç anlamı taşıyan yeni yılda; değişim, büyüme, başlangıç gibi kavramları çocuklarımıza fark ettirmek amacıyla anaokulumuzda özel etkinlikler ve kutlamalar yapılır. Yeni yıl heyecanı ve coşkusu Yılbaşı Balosu ile kutlanır.

23 Nisan Çocuk Balosu

Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” anaokulunda hafta boyunca süren etkinlikler ve düzenlenen çocuk şenliği ile coşku içinde kutlanır.

100. Gün Etkinlikleri

Çocuklarımızın matematiği, matematik dilini ve kavramlarını uygulayarak öğrenmeleri, öğrendikleri bilgilerin kalıcı olması amacıyla okulların açıldığı ilk günden itibaren günlük rutinlerde takvim, gün sayma çalışmaları yapılır. 100. güne ulaşıldığında çeşitli etkinlikler, projeler yapılarak okulun 100. günü kutlanır.

Güle Güle Partisi

Eğitim ve öğretim yılı boyunca çocuklarımızla geçirdiğimiz zamanı değerlendirmek, dönemi eğlenerek kapatmak, çocuklarımızı bir üst kuruma uğurlamak için düzenlenen Güle Güle Partisi’nde müzikler eşliğinde oyunlar oynanırken keyifli vakit geçirilir.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)