Kurumsal İletişim

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü, Terakki’nin veliler, aday veliler, öğrenciler, öğretmenler, diğer çalışanlar, orta öğretim kurumları, eğitim camiası gibi geniş ve farklı özellikteki etkileşim gruplarında TERAKKİ markasının anlam ve değerinin doğru algılanması, korunması ve yükselmesi için stratejik bir yaklaşımla çalışır.

Kurumsal İletişim Birimi, Terakki Vakfı ve Terakki Vakfı Okullarında tüm paydaşlarımızın Terakki’nin kurum vizyon ve misyonunu anlayıp benimsemesi, doğru algılamaların oluşması için planlama yapar; çeşitli iletişim araçları ve kanalları yoluyla kurum şöhretini koruyacak ve yükseltecek çalışmalar yürütür.

Bunun için çağın gereklerine göre değişen çeşitli iletişim ortamlarında tanıtım, bilgilendirme ve haberleşme çalışmaları yapar.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)