Kültür Merkezleri

Terakki Vakfı Kültür Merkezi (K1), her türlü donanıma sahip sahnesi, fuayeleri, sanatçı odaları, aydınlatma ve ses düzeni, profesyonel ekibiyle Levent Yerleşkesinde yer alır. Kültür Merkezimiz, gösteri ve etkinliklerimizin yanı sıra profesyonel tiyatrolar, okul tiyatroları ve amatör toplulukların yer aldığı, sempozyum, seminer gibi birçok etkinliğin gerçekleştiği herkese açık gerçek bir kültür ortamıdır.
Salonda 336, balkonda 137 olmak üzere 473 koltuk kapasiteli Kültür Merkezimizde 2 adet sanatçı soyunma odası ve 3 adet fuaye vardır.

Terakki Vakfı Kültür Merkezi (K2), her türlü donanıma sahip sahnesi, salonları, sanatçı odaları, aydınlatma ve ses düzeni, profesyonel ekibiyle Levent Yerleşkesinde yer alır. Kültür Merkezimiz, gösteri ve etkinliklerimizin yanı sıra profesyonel tiyatrolar, okul tiyatroları, amatör toplulukların yer aldığı, sempozyum, seminer gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapar.
270 koltuk kapasiteli Kültür Merkezimizde 2 adet sanatçı soyunma odası ve 1 adet fuaye bulunur.

Çok Amaçlı Salon 1, “Hareketli Koltuk Sistemi” ile her türlü dizayn yapılabilir veya tamamen boşaltılabilir. “Hareketli Işık Sistemi” ile salonun her noktası (sahne-salonun ortası/arkası vb.) planlanan projeye göre aydınlatma/ışık oyunları yapma olanağını sağlar. Toplam hareketli koltuk kapasitesi, 200. Salonun genişliği, 10.20 x 14.40 m.

Çok Amaçlı Salon 2, 10.35 x 7.20 m ebatlarında düz zemin olarak sunuma açılan salon; prova, seminer, konferans vb. gibi her türlü faaliyet, gerekli aksesuar (masa-sandalye, portatif sahne vb.) sağlanarak, ihtiyaca uygun şekilde düşünülmüştür.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)