Anaokulumuza 36-72 ay arası çocuklar kabul edilir.

4 Yaş Grubu

4 yaş grubu tuvalet eğitimini tamamlamış çocuklar içindir. Bir hafta oryantasyon döneminden sonra tam güne geçen çocuklar, ilgi, becerilerinin farkına vararak bu alanları geliştirir aynı zamanda bir gruba ait olma ve sorumluluk alma bilinci kazanırlar.

5 ve 6 Yaş Grupları

Bilgi, beceri, davranış ve alışkanlık boyutundaki pek çok temel kazanım da bu yıllarda edinilir

Bu yaş grubunda öğrencilerin sosyal, duygusal, zihinsel ve bedensel özelliklerini en doğru biçimde tanımak, geliştirmek ve destekleyerek ileriye taşımak hedeflenir. Eleştirel düşünen, araştıran-sorgulayan, yaratıcı, iletişim kuran, iş birliği yapabilen, sorumluluk alan, girişimci, bilgi ve iletişim okuryazarı olan, kısaca 21. yy. becerilerini edinmiş bireyler olarak bir üst öğrenim hayatlarına devam etmeleri sağlanır.

Bu yaş grupları çocukların çok yoğun öğrenme süreçleri yaşadıkları gruplardır. Bütüncül yaklaşım çerçevesinde ve iki dilli yapılan, araştırma, sorgulama, hatırlama, irdeleme yöntemleriyle donatılmış programımızda, sınıf düzeni, display alanlar, kitap ve poster, internet, film, gezi, konuk, drama, müzik, sanat ve bedensel aktiviteler öğrenme ve becerilerin gelişmesi için destekleyici unsurlardır.

Ev çalışmaları; bazen aile ağacı oluşturmak, bazen penceresinden baktığında gördüklerinin resmini yapmak, bazen de odasının çevresini ölçmek gibi sizlerin de desteğini alarak yapabilecekleri basit çalışmalardır. Burada önemli olan sorumluluğunu hatırlaması ve yapmak için çaba göstermesidir.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)