Yurtdışı Üniversite Danışmanlığı

Yurt dışında üniversite eğitimi almak, öğrenci ve velilerimiz için her geçen yıl daha da cazip bir seçenek haline geliyor.

Sürecin en başından öğrenci ve aileyi doğru yönlendirmenin önemini göz önünde bulundurarak, yükseköğrenimini yurt dışında yapmayı hedefleyen öğrencilerimizi yönlendirmek ve başvurularını takip etmek için Yurtdışı Üniversite Danışmanlığı Birimimiz öğrencilerimize kariyer planlamalarında yol gösterir.

Bu doğrultuda Levent Yerleşkesi Yurtdışı Üniversite Danışmanlarımız Duygu Yavuz, Merve Türkyılmaz  ve Tepeören Yerleşkesi Yurtdışı Üniversite Danışmanımız Betül Kalay yurt dışında nitelikli bir eğitim almak için lise hayatı boyunca atılması gereken adımlar, sürecin yıllara yayılan işleyişi, üniversiteler ve başvuru koşulları, çeşitli uluslararası sınavlar, öğrenci ile veliye düşen görevler ve okul ile işbirliğinin ne şekilde sağlanacağı konularında destek verir.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)