İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimiz Öğrenci Başkanını Seçiyor

Okullarımızda demokratik seçim sisteminin tüm öğeleriyle uygulandığı “Öğrenci Birliği ve Öğrenci Başkanlığı” seçim sürecinde, Levent Yerleşkemizden ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz de öğrenci başkanlarını seçmek için çalışmalarını sürdürüyor.

15 Eylül’de başlayan  “Öğrenci Birliği ve Öğrenci Başkanlığı” seçim sürecine katılan öğrencilerimiz, 22 Eylül Cuma günü sınıf temsilcilerini seçti ve 27 Eylül’de ilk meclis toplantılarını kültür merkezinde yaparak “Öğrenci Başkanlığı” adaylık sürecini başlattı. Başkan adayları, 29 Eylül tarihinden itibaren ekipleri ile birlikte propaganda faaliyetlerine başladı.

Başkanlık için propaganda süresi 12 Ekim’de sona erecek. Seçimin kazananı, 13 Ekim Cuma günü belli olacak.

Öğrenci Başkanlığı Adaylarımız ve Yönetim Kurulları

Efe Kayalar (8B)
Ali Varlık (8A), Beren Tarkan (4F), Kerem Özalp (8G), Ali Salihoğlu (8D), Eren Tuna Özdemir (8E), Tolgahan Zengin (7D), Ali Ege Gölbaşı (5E), Bora Yılanlıoğlu (6B)

Ege Gençel (8H)
Azra Acar (7B), Ela Aydın (4G), Kartal Utkan (6G), İlkim Altın (6F), Yağız Alp Aslan (7E), Doruk Doğan (7C), Melis Biroğlu (8F), Atlas Özkan (5F)

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)