Tepeören Yerleşkemizde İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerimiz Öğrenci Başkanlığı Seçiminde

Tepeören Yerleşkemizde ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin “Öğrenci Birliği ve Öğrenci Başkanlığı” seçim süreci 15 Eylül’de başladı.

Demokratik bir toplum düzeninin oluşturulması ve yaşatılması amacına yönelik etkinliklerin en önemlisi olarak görülen bu seçimlere katılan öğrencilerimiz, 22 Eylül Cuma günü sınıf temsilcilerini seçti. Öğrencilerimiz, 27 Eylül’de ilk meclis toplantılarını yaparak “Öğrenci Başkanlığı” adaylık sürecini başlattı. Başkan adayları, 29 Eylül tarihinden itibaren ekipleri ile birlikte propaganda faaliyetlerine başladı.

Başkanlık için propaganda süresi 12 Ekim’de sona erecek. Seçimin kazananı, 13 Ekim Cuma günü belli olacak.

Öğrenci Başkanlığı Adaylarımız ve Yönetim Kurulları

Kuzey Bingöl (7C)
İsmet Yağız Yalçın (7B), Duru Zeynep Emir  (4A), Atakan Turut (7B), Ege Atasayan (7C), Mehmet Emir Köker (7A), Ömer Uras Çalışkan (7A), Deniz Mustafa Hoşkal (6C), Bora İmral (5C)

Ömer Efe Sertbaş (8B)
Aral Doğan (8A), Ege Menekşe (3B), Deniz Ela Abul (6A), Egemen Ertan (8A), Akya Doğan (5A), Asya Çetin (8C), Çınar Söylemez (6B), Atahan Atik (6B)

Ömer Onbaşılı (8B)
Ahmet Evyap (8C), Alaz Yurdakul (1D), Bilge Kılınç (6C), Ömer Bebek (2A), Yusuf Seymenoğlu (6D), Doruk Dingiloğlu (5A), Kaan Şahin (4B), Ayda Özoğul (3C)

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)