Tepeören Yerleşkemizde Lise Öğrencilerimiz Öğrenci Başkanını Seçiyor

“Öğrenci Birliği ve Öğrenci Başkanlığı” seçim sürecinde, Tepeören Yerleşkemizden lise öğrencilerimiz de öğrenci başkanlarını seçmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Demokratik toplum düzeninin oluşturulması ve yaşatılması amacına yönelik etkinliklerin en önemlisi olarak görülen bu seçim sürecine katılan lise öğrencilerimiz, 22 Eylül Cuma günü sınıf temsilcilerini seçti ve 27 Eylül’de ilk meclis toplantılarını yaparak “Öğrenci Başkanlığı” adaylık sürecini başlattı. Başkan adayları, 29 Eylül tarihinden itibaren ekipleri ile birlikte propaganda faaliyetlerine başladı.

Başkanlık için propaganda süresi 12 Ekim’de sona erecek. Seçimin kazananı, 13 Ekim Cuma günü belli olacak.

Öğrenci Başkanlığı Adaylarımız ve Yönetim Kurulları

Çağıl Zeynep Özbey (10B)
Defne Şahin (10C), Arda Süzen (10 IBD), Hazal Ezel Bayat (10C), Nehir Karaduman (11A), Naz Aydın (11C), Doruk Uzunal (10B), Sezer Zümra Özbey (10C)

Serdar Ada Doğan  (11IBD)
Aytunç Sarandal (11IBD), Bilge Nehir Tiryakiler (11B), Ceren Çağlar (9D), Göktuğ Tuna (10A), Mina Çakıroğlu (10IBE), Erkrem Soran  (10A), Beren Naz Donat (9A)

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)