24. Kariyer Günleri: Lise Sıralarında Kariyer Yönetimi ve Kariyer Portfolyo Çalışmaları

Levent Yerleşkemizde lise 9. sınıf öğrencilerimiz, 2 Ocak Perşembe günü 24. Kariyer Günleri etkinliklerimizden “Lise Sıralarında Kariyer Yönetimi ve Kariyer Portfolyo Çalışmaları” adlı paneli izledi.

Bu panelde Koç Holding Eğitim Müdürü Özden Önaldı, Sabancı Holding Enerjisa Üretim İnsan Kaynakları Danışmanı Dilara Odabaş, lise sıralarında kariyer yönetimini ele aldı. Moderatörlüğünü Yurtiçi Üniversite Danışmanımız Oktay Aydın’ın yürüttüğü panelin son aşamasında 9. Sınıflar Danışman Psikoloğumuz Gonca Baştuğ, “Kariyer Portfolyo Çalışmaları”nı anlattı.

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimiz, öğrencilerimizin üniversite ve meslek seçimlerinde doğru karar verebilmelerine yardımcı olmak için tüm seneye yayarak Kariyer Günleri etkinlikleri düzenliyor.

Haberin ayrıntılarını buradan okuyabilirsiniz.

Kayıt Bilgi Talebi

Kayıt Bilgi Talebi


Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.
 
 5.sınıf ve 8.sınıf kontenjanlarımız doludur.
Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)