Okullar Genel Müdürümüz Haluk Koçak’a “Yılın Eğitim Profesyoneli Ödülü”

Terakki Vakfı Okulları Genel Müdürü Haluk Koçak, Artı Eğitim dergisinin 19 Ekim Çarşamba günü düzenlediği 9. Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri Töreni’nde Yılın Eğitim Profesyoneli Ödülü’nün sahibi oldu.

Öğretmen, yönetici, genel müdür olarak uzun yıllardır eğitim dünyasına hizmet veren Koçak, bu ödülü Türkiye’de eğitimin sağlam temellere oturmasına yönelik gerçekleştirdiği kurumsal çalışmalar ve eğitim dünyasına sağladığı katkıdan dolayı aldı.

Haluk Koçak, 1972’de Konya’da doğdu. Ortaokulu Konya Anadolu Lisesi, liseyi İstanbul Atatürk Fen Lisesi’nde bitirdi. Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fizik Öğretmenliği Bölümünden mezun olduktan sonra çeşitli eğitim kurumlarında Fizik Öğretmenliği, Fizik Bölüm Başkanlığı, Okul Müdürlüğü ve Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. Ayrıca Uluslararası Bakalorya Diploma Programı’nda Fizik sınav değerlendiricisidir.

2019 yılında Terakki Vakfı Okullarında Uluslararası Bakalorya Program Koordinatörü olarak göreve başlayan Koçak 2020’de Lise ve Fen Lisesi müdürlüğüne atandı. 2021 yılından itibaren Terakki Vakfı Okulları Genel Müdürlük görevini yürütüyor. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

 

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)