Terakkililere 5. SANSEV İstanbul Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali’nde Ödül

5. SANSEV İstanbul Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali’nde Levent Yerleşkesi ilkokul 1. sınıf öğrencilerimizden oluşan, müzik öğretmenimiz Ezgi Özbey yönetimindeki koromuz “Sahne Estetiğinde Başarı”; İlkokul 4. sınıf ve ortaokul 5. sınıf seviyesinde öğrencilerimizin yer aldığı, Müzik öğretmenimiz Ceyhan Güvençer yönetimindeki koromuz “Entonasyon ve Homojenlikte Başarı” ödülü aldı.

Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde 4 – 7 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen festivalde, 1. sınıf öğrencilerimiz, “Fransız Ninnisi”, “Bilmece” ve “Çocuktur Baharlar”  adlı eserleri; 4 ve 5. sınıf öğrencilerimiz, “And”, “Mustafa’m”, “Dünyayı Verelim Çocuklara” ve “Lo Scrivero Nel Vento” eserlerini seslendirdi. İki koromuza piyanoda müzik öğretmenlerimizden Fahri Pekiner; 4 ve 5. sınıf öğrencilerimizden oluşan koromuza gitarda Atakan Yörük ve flütte Umut Şengün eşlik etti.

Kayıt Bilgi Talebi

Kayıt Bilgi Talebi


Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.
 
 


Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)