Tepeören Yerleşkemizde 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı İlkokul-Ortaokul Öğrenci Başkanlığı Seçimleri Sonuçlandı

Demokratik bir toplum düzeninin oluşturulması ve yaşatılması amacına yönelik etkinliklerin en önemlisi olarak görülen Öğrenci Başkanlığı Seçimlerine öğrencilerimiz her yıl coşku ile katılıyor.

2023-2024 eğitim-öğretim yılı öğrenci başkanlığı seçimlerinde öğrencilerimiz, sınıflarında Google Form üzerinden çevrim içi olarak oylarını kullandılar. Bu sistem sayesinde seçim sonuçları oy sayımına gerek kalmadan, anında öğrenildi.

Tepeören Yerleşkemizde, 13 Ekim Cuma günü Ömer Efe Sertbaş, Ömer Onbaşılı ve Kuzey Bingöl arasında gerçekleştirilen seçimin sonucunda %50 barajı aşılamadığı için seçim ikinci tura kaldı.
16 Ekim Pazartesi günü yapılan ikinci tur seçimi, bir önceki seçimde en yüksek oy olan Ömer Efe Sertbaş ile Kuzey Bingöl arasında gerçekleşti.

İkinci tur seçimleri sonucunda % 52,6 oy oranı ile Ömer Efe Sertbaş, 2023 – 2024 öğretim yılı İlkokul-Ortaokul Öğrenci Birliği Başkanı seçildi.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)