İstanbul Matematik Olimpiyatları Başarımız

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2017 İstanbul Ortaokul Matematik Olimpiyatları’nda Tepeören Yerleşkemizden Ege Poyraz Bodur (6 A) İstanbul 3.sü ve Tuzla İlçe 1.si, Levent Yerleşkemizden Yağız İskender (6 B) Beşiktaş İlçe 1.si oldu.

Her iki yerleşkemizden ortaokul 5, 6. ve 7. sınıf matematik olimpiyat takımı öğrencilerimiz, 10 Mayıs Çarşamba günü Tuzla Çağrıbey Ortaokulu ve Beşiktaş Ali Yalkın Ortaokulu’nda İSTMEM Ortaokul Matematik Olimpiyatları sınavına girdi. İstanbul genelinde 3629 öğrencinin katıldığı sınavda “5 – 6. Sınıf” kategorisinde Levent Yerleşkemizden Osman Draman (6 B) İlçe 2.si, Sinan Halefoğlu (6 B) İlçe 4.sü; “7 – 8. Sınıf” kategorisinde Levent Yerleşkemizden Aslı Türkölmez (7 D) İlçe 2.si, Beren Aydoğan (7 F) ilçe 3.sü, Mehmet Mert Kıcıkloğlu (7 I) ilçe 4.sü.

Kayıt Bilgi Talebi

Kayıt Bilgi Talebi


Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.
 
 


Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)