Terakkide Yeni Normal

Sayın Velimiz,

Bu dönem yeni tip Koronavirus (SARS-CoV-2) ile gelişen ve tüm dünyada etkisini çok ağır bir şekilde gösteren bir pandemiyi yaşıyoruz. Maalesef bu süreçte hayatımızın her alanı etkilendi, herkes etkilendi. Bizler eğitim süreci açısından pek çok noktayı gözden geçirerek pandemi dönemini her anlamda sağlıklı geçirmek için yeni eğitim öğretim yılına yönelik hazırlıklar yaptık, yapmaya da devam ediyoruz.

Terakki Vakfı Okulları olarak bu süreçte temel hedefimiz, tüm öğrenci ve çalışanlarımızın sağlıklarını korumak olmakla birlikte bir eğitim kurumu olmanın bilinciyle, her durumda her şartta eğitim ve öğretimi en etkin şekilde gerçekleştirmektir. Bu amaçla geldiğimiz noktada yapılan çalışma ve planlamalarımızla ilgili sizlere kısaca bilgi verebilmek amacıyla ekteki dosyayı paylaşmak istiyoruz.

 

Kayıt Bilgi Talebi

Kayıt Bilgi Talebi


Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.
 
 5.sınıf ve 8.sınıf kontenjanlarımız doludur.
Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)