Terakkili Mezunlar Öğrencilerimizle Buluştu

Levent Yerleşkemizde lise ve fen lisesi 12. sınıf öğrencilerimiz, 20 Aralık Salı günü 27. Kariyer Günlerimizin “Üniversiteli Olmak” panelinde mezunlarımızla bir araya geldi. Terakki Vakfı Kültür Merkezi K1’de gerçekleşen panelde konuşmacı olarak bulunan mezunlarımız: Bahçeşehir Üniversitesi Tıp (Bisep) 3. Sınıf Öğrencisi Mertcan Baş, Boğaziçi Üniversitesi Felsefe 3. Sınıf Öğrencisi Özge Gürbüz, Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler 4. Sınıf Öğrencisi Gökçe Meraklı, İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (Suny) 3. Sınıf Öğrencisi Doğukan Yılmaz, Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği 4. Sınıf Öğrencisi Berk Özdemir, Marmara Üniversitesi Tıp 4. Sınıf Öğrencisi Baran Ertürk, Özyeğin Üniversitesi, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret ve Psikoloji Yandal 4. Sınıf Öğrencisi Milen İrem Aydemir, Sabancı Üniversitesi, Psikoloji Lisans ve Sosyal Psikoloji Yüksek Lisans 3. Sınıf Öğrencisi Deniz Ergun.

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Servisimiz, öğrencilerimizin üniversite ve meslek seçimlerinde doğru karar verebilmelerine yardımcı olmak için tüm sene boyunca Kariyer Günleri etkinlikleri düzenliyor. Bu doğrultuda gerçekleşen “Terakkili Mezunlar Üniversitelerini Anlatıyor: ‘Üniversiteli Olmak’ Paneli”nde lise mezunlarımız, üniversitelerindeki akademik hayatı anlatırken, Terakkideki kazanımlarının şimdiki yaşantılarını nasıl etkilediğini de paylaştılar.

Haberin ayrıntılarını buradan okuyabilirsiniz.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


    Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
     
     


    Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)