6. “Düşle Düşme” Projemizin Atölyeleri Tamamlandı

Bu yıl 6.sını düzenlediğimiz, Tepeören Yerleşkemizde lise öğrencilerimizin kardeş okulumuz Cemil Türker Ortaokulu’ndan öğrencilerle birlikte gerçekleştirdiği “Düşle Düşme” adlı sosyal sorumluluk projesinin bu yılki atölye çalışmaları, 14 Ocak Cumartesi günü tamamlandı. Terakki Birikimini Paylaşıyor* programı içinde bulunan projemizin bu yılki teması “İklim Eylemi: İklim Değişikliği ve Etkileri ile Mücadele İçin Acilen Eyleme Geçmek” idi.

Sosyal Bilimler ve Felsefe Bölümü öğretmenlerimiz Başak Salimoğlu, Derya Ensarioğlu, Iraz Yaşar ve Mine Koçak Yalaz’ın genel koordinatörlüğü üstlendiği projenin son atölyesinde koordinatör olan öğrencilerimiz ise (11A) Azra Zeynep Akpınar (11A), Öykü Kaplan (11A) ve Simla Kabasakal (11A), Pelin Bayramgürler (11C) ve Zeynep Çakıroğlu’ydu (11C).

Projenin son atölyeleri ise İklim Kurgu Atölyesi, “Plastik Bağımlılığından Neden Kurtulmalıyız?” Atölyesi, Çevre Dansçıları/Just Dance Atölyesi, İklim Robotunun Maceraları Atölyesi ve Spor Atölyesiydi.

Haberin ayrıntılarını buradan okuyabilirsiniz.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


    Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
     
     


    Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)