Öğrencilerimiz IELTS Sınavına Katıldı

Her iki yerleşkemizden İngilizce dil yeterliliklerini ölçmek isteyen lise 11 ve 12. sınıf öğrencilerimiz, 25 – 26 Mart tarihlerinde IELTS sınavına katıldı. Türkiye’deki IELTS resmi sınav merkezinden biri olan IDP IELTS Australia işbirliğiyle Levent Yerleşkemizde gerçekleşen sınava 102 öğrencimiz girdi. Öğrencilerimizden 2’si C2 (proficient), 69’u C1 (advanced) ve kalan 31 öğrencimiz de B2 (upper intermediate) seviyesinde olduklarını belgeledi.

2017 yılından bu yana okulumuzda düzenli uygulanan IELTS (International English Language Testing System) sınavı, 27 yıldır dünyanın birçok ülkesinde İngilizce Seviye Belirleme Sınavı olarak uygulanıyor ve Türkiye’de de birçok üniversitenin hazırlık atlama ölçütü olarak kabul ediliyor. IELTS Academic sınavı, yurtdışında üniversite eğitimi almayı hedefleyen öğrencilere de yabancı dil düzeylerini kanıtlama ve kabul alma imkanı sağlıyor.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)