Yaygın Eğitim

Öğrenmenin Yaşı Yoktur

Günümüzde okul eğitiminin yanı sıra, farklı alanlarda bilgi sahibi olan, farklı beceriler kazanmış insanlar değer kazanıyor. Yaşı ve eğitimi ne olursa olsun, herkes hızla değişen dünyaya ayak uydurabildiği oranda başarılı, sağlıklı ve mutlu olabiliyor.

Günümüzde bir mimarın aynı zamanda çok iyi bir piyanist olduğunu, başarılı bir hekimin bilgisayarla çalıştığını, bir futbolcunun fotoğraf sanatıyla ilgilendiğini duymak kimseyi şaşırtmıyor. Beş yaşında bir çocuğun satranç sevgisi niçin şampiyonluklara ulaşmasın?

Yaygın Eğitim Merkezlerimiz, işte bu nedenle çok boyutlu, bütün yönleri ile çağdaş uygarlık için donatılmış, nitelikli bir yaşam sürmeye hazır insanlar yetiştirmek için olanaklar hazırladı. Programlar, uzman eğitim kadrosu ve herkese uygun ilgi alanları ve program saatleriyle tam donanımlı modern bir tesiste sunuluyor.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)