Levent Yerleşkesi

Terakki Vakfı Okulları, 1994 – 1995 öğretim yılından beri anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olarak İstanbul’un en güzel semtlerinden Levent’teki yerleşkesinde hizmet verir.

Beşiktaş ilçesine bağlı Levent Yerleşkemizin 26.400 m2 arsa alanı, 44.000 m2 kapalı alanı ve 6.100 m2 açık alanı vardır. 473 ve 270 koltuk kapasitesine sahip iki farklı salondan oluşan kültür merkezimiz yılın hemen her günü bir gösteri, konser, konferans, sempozyum veya seminere sahne olur.

Tesiste yer alan iki adet spor salonu ve kapalı yüzme havuzumuz; spor dersleri, takım antrenmanları ve maçları ile çeşitli etkinlikler için kullanılır; turnuvalara ev sahipliği yapar.

Anaokulumuzda 15 şube, ilkokulumuzda 4 seviyede 10’ar sınıftan 40 sınıf, ortaokulumuzda 37 şube ve lisemizde 35 şube vardır.

Yaş seviyelerine uygun olarak planlanmış farklı oyun bahçeleri, çizgi film, yaratıcı drama, plastik sanatlar, müzik, matematik, fen odaları ve iki adet çok amaçlı salonuyla Anaokulumuz; sınıf seviyelerine uygun olarak planlanmış oyun bahçeleri, stop motion, çizgi film, yaratıcı drama, plastik sanatlar, müzik ve İngilizce atölyeleriyle İlkokulumuz; fen laboratuvarları, sanat, seramik ve lego robot atölyeleri, müzik sınıfları, Türkçe ve İngilizce okuma odaları, matematik sınıfı ve masa tenisi oyun alanlarıyla Ortaokulumuz; resim, heykel, çizgi film, fotoğraf, müzik, bilgisayar atölyeleri ve fizik, kimya, biyoloji, doku laboratuvarlarıyla Lise ve Fen Lisemiz, öncü bir eğitim kurumu olma özelliğini sürdürür.

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)