Günümüzde, modern teknoloji ve bilgi çağı bireylere pek çok kolaylık sağlarken, zihinsel ve bedensel aktivitelerini oldukça sınırlıyor. İnsanın beden ve ruh sağlığı açısından gelişimini sağlayan sporun önemi her geçen gün daha da artıyor.

Bireylerin düzenli bedensel aktivitelerle tanıştığı en önemli yerlerden biri de eğitim kurumları olarak ortaya çıkıyor. Okulöncesi eğitim ile başlayan bu süreç, yararlı bir alışkanlık olarak yerleşir ve ileri yaşlarda da çeşitli spor aktiviteleri ile devam ediyor.

Modern ve sağlıklı bir ortama sahip olan Terakki Vakfı Spor Tesisleri’nde, her yaş grubu için uygun spor programları mevcuttur. Öğrencilerimiz, konusunda uzman eğiticiler/antrenörler gözetimindeki spor programlarımıza katılabilirler. Bu programlar, kontenjan oranında, Terakki dışından öğrencilerin katılımlarına da açıktır.

Ayrıntılı bilgiye Spor Tesislerimizin aşağıdaki web sitesinden ulaşabilirsiniz.

https://spor.terakki.org.tr/

Bilgi Talebi

Bilgi Talebi


  Lütfen formu göndermeden önce " Anaokulu için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " İlkokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Ortaokul için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   

  Lütfen formu göndermeden önce " Lise için Sıkça Sorulan Sorular " yazımızı okuyunuz.
   
   


  Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)