“Düşle Düşme” Projemizin Atölyeleri Tamamlandı: Edebiyat, Sosyal Bilimler, Akıl Oyunları, Bilim

Tepeören Yerleşkemizde lise öğrencilerimizin kardeş okulumuz Cemil Türker Ortaokulu’ndan gelen öğrencilerle birlikte gerçekleştirdiği “Düşle Düşme” adlı sosyal sorumluluk projesinin bu yılki atölye çalışmaları 4 Ocak Cumartesi günü sona erdi. Projemizin bu yılki teması ise “Beslenmede Eşitlik” idi. Koordinatörlüğü öğrencilerimizden Ata Ahmet Oral (10B), Eylül Uzunyayla (11C) ve Emre Dündar’ın (11C) yaptığı atölye çalışmalarında Ekin Su Yalız (11B), Cansu Köseoğlu (11C) ve Kaan Doğuhan Gülen (11C) fotoğraf çekimi sorumluluğunu, Kaan Dinçel (11B) ise teknik destek görevini üstlendi.

“Terakki Birikimini Paylaşıyor” programı içinde bulunan projede amacımız, akademik ve kültürel alanlarda doğal farklılıklardan oluşan eşitsizlikleri gidermek adına yeteneği olan ama geliştirmeye fırsat bulamamış temas halinde olduğumuz öğrencilere etkinlikler tasarlayarak sürdürebilir fayda sağlamak. Bu doğrultuda Tepeören Yerleşkemizde oluşturduğumuz atölyelerimizde öğrencilerimizin birikimlerini katılımcılarımızla paylaştığı, akademik ve sosyal yetenek ve becerileri destekleyen eğitimler yer aldı.

Haberin ayrıntılarını buradan okuyabilirsiniz.

Kayıt Bilgi Talebi

Kayıt Bilgi Talebi


Lütfen formu göndermeden önce "Lise ön bilgilendirme" yazımızı okuyunuz.
 
 5.sınıf ve 8.sınıf kontenjanlarımız doludur.
Bu Formda alınan kişisel iletişim bilgileri talep ettiğiniz yerleşke, okul, sınıf seçeneklerine göre kayıt bilgilerinin size iletilebilmesi için talep edilmektedir. Başka bir amaçla kullanılmayacak, 3. Şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmayacaktır.)